Sodo namelių ekspertai pataria

Sodo namelių ekspertai pataria

Susipažinkime. Esame “Erodita” – sodo namelių ekspertai, rinkai savo paslaugas ir produktus siūlantys jau daugiau kaip 20 metų. Rąstiniams surenkamiems nameliams nuolat populiarėjant, sulaukiame vis daugiau klausimų ir pasiteiravimų iš klientų, kurie norėtų užsisakyti tokį naują produktą, tačiau tiksliai net nežino, kas yra tas sodo namelis, ir kaip jis gali tinkamai būti panaudojamas. 

„Eurodita“ sodo namelių ekspertai atsako į kelis populiariausius klausimus:

1. Ar man reikalingas surenkamas sodo namelis?

Sodo namelis – tai surenkamas medinis pastatas, pagamintas iš aukščiausios kokybės medienos. Jeigu Jūs turite sodą ar sklypą, taip, Jums reikalingas surenkamas sodo namelis. Jis gali tapti Jūsų gyvenamuoju namu, pašiūre, pavėsine, garažu ar pirtimi. 

2. Kaip išsirinkti sodo namelį?

Siūlome kelių skirtingų storių sodo namelius. Išsirinkti tinkamą Jums padės mūsų konsultantas, tačiau tam Jūs turite žinoti, kur ir kaip naudosite savo namelį. Jei jis dažniau bus naudojamas šiltuoju metų laiku, pakaks ne itin storo namelio. Tačiau, jeigu ketinate jį apšiltinti ir jame gyventi ir žiemą, geriau rinktis storesnį ir atsparesnį temperatūrų kaitoms variantą. 

3. Kaip galima įsigyti sodo namelį?

Sodo nameliai yra pristatomi į Jūsų namus visiškai nemokamai. Užsukę į „Eurodita“ interneto svetainę galite išsirinkti tinkamą variantą ir tiesiog užsisakyti savo pirkinį iš karto. Visoje Lietuvoje gaminius pristatome nemokamai, tad jau po kelių dienų galėsite džiaugtis nauju sodo nameliu. 

4. Kaip sumontuoti sodo namelį?

Naujoviški sodo nameliai yra unikalūs ir išsiskiria tuo, jog tai surenkami gyvenamieji namai, kuriuos lengvai ir patogu sumontuoti. Į namus Jums bus pristatytos visos reikalingos namelio detalės su jau  paruoštomis ir sumontuotomis durimis bei langais. Pridėsime ir 3 D instrukciją, kuri padės lengvai ir paprastai surinkti namelį. Jei kils klausimų, Eurodita“ sodo namelių ekspertai visuomet apsiruošę Jums padėti!